1
1
NASZE WARTOŚCI

Twoja Historia - Nasza Pasja!

4moments to marka która zrodziła się z pasji. Historie, które opowiadamy są naturalne i prawdziwe. Uczucia, emocje, spontaniczne wydarzenia to jest to co chcemy pokazać poprzez nasze reportaże ślubne. Uśmiechy, łzy szczęścia, wzruszenia zatrzymujemy w kadrze byście mogli wracać do Waszych wspomnień. Każdy ślub to nowa opowieść o ludziach, ich marzeniach, szczęściu, rodzinie, przyjaźni.

STYL

... to naturalne żywe kolory i kontrasty. Dbałość o detale. Ciekawe i niebanalne ujęcia zarówno z reportażu jak i pleneru.

DOŚWIADCZENIE

... to dziesiątki zrealizowanych zleceń, życzliwość i wsparcie. To pewność że w Waszych wspomnieniach nie zabraknie tych najpiękniejszych i najbardziej wzruszających chwil.

SWOBODA

... współpracy w miłej atmosferze. Bez skrępowania, dyskretnie podczas reportażu. Doskonała zabawa podczas pleneru.

NIEZAWODNOŚĆ

i profesjonalne podejście.

podróże / sport / kuchnia / przyroda

NASZE INSPIRACJE

Szukamy tego co ulotne, wyjątkowe, zachwycamy się chwilą. Uwielbiamy podróże, odkrywanie nowych miejsc, smaków, zapachów. Doświadczanie świata wszystkimi zmysłami daje nam wiele radości. Potęga gór, szum oceanu, zapach lasu, smak deszczu i delikatne futra naszych kotów. Kiedy tylko mamy wolna chwile planujemy nasze podróże. Żeby się odprężyć wcale nie trzeba jechać na koniec świata, wystarczą nasze piękne Tatry, które kochamy od lat z wzajemnością. Kochamy wspinaczkę, która deje adrenalinę. Dobra energia to podstawa.

PODRÓŻE

... to miejsca w których czujemy się najlepiej. Tam szukamy inspiracji do naszych filmów i zdjęć. Górskie szlaki i duże przestrzenie, małe zatoczki i kamieniste plaże, dzika przyroda to nasz drugi dom.

SPORT

... to adrenalina i przygoda. Wspinaczka, surfing, rowery górskie, kajaki, i wiele innych aktywności pozwala nam się zrelaksować i odpocząć.

KUCHNIA

... którą kochamy jest pikantna i ostra. Azja i Meksyk to tam ciągnie nas najbardziej.

KOTY

... to niesamowite zwierzęta. Mądre i niezależne. Mamy swoja prywatną "Kocią Ferajnę".

 
 
 
1
1
 
 
 
1
1
TORUŃ - WARSZAWA

Znajdziecie Nas.

Fotografujemy i filmujemy w różnych zakątkach Polski: na mazurach, nad morzem w górach, wszędzie tam, gdzie będziecie czuć się wyjątkowo. Mieszkamy w okolicach Torunia i w Warszawie ale fotografujemy i filmujemy w całym kraju: Włocławek, Bydgoszcz, Gdańsk, Poznań, Łódź, Kraków, Wrocław. Dojedziemy do Was gdzie tylko zechcecie i zrealizujemy nawet najbardziej szalone pomysły na sesję ślubną.

JERZYYKK W PODRÓŻY

odkrywanie nowych miejsc, poznawanie nowych ludzi i kultur, to coś, co nas inspiruje i daje nam energię do tworzenia.

OUR WORLD

kondycja przyda się zawsze, szczególnie podczas podróżowania, a że lubimy aktywny wypoczynek to łączymy te dwie aktywności ze sobą, dlatego każdy nasz wyjazd jest inny.

Ujęcia z drona to zupełnie inna perspektywa, to świat odkrywany na nowo. To namiastka wolności, którą daje latanie.

PLAY DRONE SOWREEL

zerwuj juz teraz – info@4moments.pl