Jeśli brakuje Wam pomysłu na swoja sesje plenerową, chcemy Wam przedstawić nasze 5 ulubionych miejsc. Zaczynamy od jednego z naszych ulubionych, dość odległych i wymagających poświęcenia, gwarantujemy że warto. Wydmy w Łebie to bardzo urokliwe miejsce na ślubne plenery i coraz bardziej popularne. Pierwszy raz byłem tam z Magdą i Marcinem 5 lat temu i od tamtej pory jestem co roku. I za każdym razem odkrywam wydmy i plażę na nowo.

sesja slubna nad morzem


Fotografia ślubna to bardzo specyficzna dziedzina, która ma za zadanie pokazać uczucia zakochanych. Podczas pleneru ślubnego możliwości są nieograniczone. Łebę uwielbiam za jej różnorodność, w jednym miejscu można zrobić zdjęcia nad morzem na plaży, wśród traw porastających pagórki, ale można tez znaleźć małe wrzosowiska. Wydmy o bardzo surowy krajobraz idealne spokojne tło dla młodej pary. Niezależnie od pogody zdjęcia wychodzą tam pięknie. Czy wieje wiatr czy jest spokojnie, czy jest błękitne czyste niebo czy są piękne białe obłoki atmosfera tego miejsca zawsze jest wyjątkowa. A najpiękniejsze są zachody słońca. To nic że wtedy trzeba wracać ponad 5km przez las na parking, wynagradza to wspaniały widok i brak turystów w okolicy.
plener ślubny nad morzem plener ślubny nad morzemplener ślubny nad morzem plener ślubny nad morzem plener ślubny nad morzem plener ślubny nad morzemplener ślubny nad morzem plener ślubny nad morzem plener ślubny nad morzem plener ślubny nad morzem plener ślubny nad morzemplener ślubny nad morzem plener ślubny nad morzem plener ślubny nad morzemplener ślubny nad morzemplener ślubny nad morzem

Za każdym razem Łeba pokazuje swoje inne oblicze, wczesną wiosną, gorącym latem czy kapryśna jesienią. Bywa bardzo wietrznie, czasami deszczowo, ale zwykle upalnie. Nigdy jednak mnie nie zawiodła. Zawsze wracamy z niej zmęczeni, ale z pięknymi zdjęciami i masą wspaniałych wspomnień. To zupełnie inny świat, który na długo pozostaje w głowie. A piasek wytrzepujemy z ubrań jeszcze przez tydzień po powrocie. Jeśli lubicie takie przygody zapraszamy na plener ślubny w naszym towarzystwie, będzie wyjątkowy.

]]>

Leave a Reply