Toruniu, potrzeba tylko odrobinę kreatywności i plener ślubny z Kopernikiem w tle może być ciekawy. Sesja zakupowa? Ulica Szeroka nadaje się do tego wyśmienicie ze swoim klimatem i kolorowymi witrynami sklepów.

plener ślubny toruńfotografia ślubna toruń zdjęcia ślubne toruńMiniatury_238

Jeśli jest tu ktoś, kto nie lubi zakupów, nawet z przymrużeniem oka, bo przecież wspólne zakupy to wspaniała zabawa i przygoda? Możemy zejść z głównej ulicy Toruńskiej starówki, tam gdzie jest zdecydowanie mniej sklepów, wystaw i przede wszystkim mniej ludzi. Jest za to bardziej kolorowo za sprawą graffiti. Coś w sam raz dla miłośników sztuki ulicznej.

plener ślubny toruń fotografia ślubna toruń

Jeśli ktoś woli bardziej romantyczne tło, znajdziemy i takie. Kilka uliczek dalej mamy kolejne piękne malowidła na murach. Jakby stworzone specjalnie dla sesji ślubnych.

sesja ślubna toruń fotograf ślubny toruń fotografia slubna toruńfotografia ślubna toruńfotograf ślubny toruń

Jeśli nadwiślański bulwar można zaliczyć do starówki to tam tez znajdziemy ciekawe graffiti w nieco innym klimacie. Jeśli jesteście miłośnikami kina, kina Polskiego, a w szczególności „Rejsu” to miejsce jest idealne dla Was. To tutaj prawie 50 lat temu kręcono ten film z kultowymi już dialogami. To tutaj na pamiątkę tego wydarzenia na murze są cytaty tych dialogów.

fotografia ślubna toruń

Znajdzie się też ciekawe miejsce dla miłośników przyrody i zieleni. Stare mury porośnięte bluszczem. Banalne miejsce, takie oczywiste i proste. Zawsze mówimy, ze najważniejsze są uczucia i to one zawsze są na pierwszym planie naszych zdjęć. Taka jest nasza fotografia ślubna emocji i uczuć.

plener ślubny toruńfotografia ślubna toruń

Jeśli myślicie, że to wszystkie urocze miejsca na plener ślubny w Toruniu, to jest to tylko początek. Na samej starówce znamy jeszcze kilka pięknych miejsc, do tego ciekawy budynek Centrum Sztuki Współczesnej, plaża i zarośla na drugim dzikim brzegu Wisły, mury okalające stare miasto, piękne zdobione drzwi ukryte w ciasnych uliczkach. A może znacie jeszcze jakieś miejsca lub macie swoje ulubione?

]]>

Leave a Reply